Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zniżki w żłobkach

Data publikacji: 2018-07-28, Data modyfikacji: 2018-07-30
A A AWydrukDrukuj  
 
PROMOCJE. Zabrzański program społeczny Rodzina na 5+ dla rodzin wielodzietnych i zastępczych oraz podopiecznych całodobowych placówek opiekuńczo¬wychowawczych rozwija wciąż swoją ofertę. Jego celem jest - poprzez szereg ulg i promocji - zwiększenie aktywności tych grup oraz dostępu dla nich oferty rekreacyjnej, sportowej, kulturalnych i innych. Do tej szczytnej akcji akces zgłosił właśnie kolejny podmiot: dom dziennego pobytu Rodzina Caritas Diecezji Gliwickiej. Uczestnicy programu Rodzina na 5+ będą mogli korzystać z ulg w opłatach w jego żłobkach: Misiowa Kraina (ul. Szczęście Ludwika 2), Dzieciątka Jezus (ul. Wolności 586) i Bożego Miłosierdzia (ul. Majnusza 7).

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/wydarzenia/18439-znizki-w-zlobkach
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola