Belka
Poniedziałek, 2 Sierpnia 2021   imieniny: Karina, Gustaw, Stefan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dziś noc planszówek w kop. Guido!

Data publikacji: 2017-03-24, Data modyfikacji: 2017-03-24
A A AWydrukDrukuj  
 
PODZIEMNE ROZGRYWKI. Noc gier planszowych pod nazwą Planszówkowa Szychta organizują Klub Fantastyki "Ruda Mithrilu" i Kopalnia Guido.  Dziś (24 marca) w dawnej hali pomp, 320 metrów pod ziemią fani gier planszowych będą mogli walczyć o zwycięstwo do późnych godzin nocnych. Impreza rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do godz. 2.

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/wydarzenia/16773-dzis-noc-planszowek-w-kop-guido
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl
 
Komentarze
górnik   2017-03-24 22:55:42
Wejście od godziny 18:00. Zapraszamy do Kopalni Guido w Zabrzu!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola