Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W sobotę w całym kraju akcja "Zerwijmy Łańcuchy". W Zabrzu miłośnicy zwierząt zapraszają w samo południe do Centrum Handlowego M1

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
AKCJA SPOŁECZNA. Zabrzańskie schronisko dla bezdomnych zwierząt oraz miejscowe koło Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przyłączają się do ogólnopolskiej akcji „Zerwijmy Łańcuchy”, która ma na celu informowanie a także promowanie takiego trzymania psów, by nie były one przywiązane do łańcucha. Zaplanowana w Zabrzu akcja odbędzie się już w najbliższą sobotę (6 października) w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu (przed wejściem środkowym) przy w samo południe.  - Trzymanie psów na łańcuchu to barbarzyński zwyczaj. Chcemy to zmienić. Wszystkich, którym los psów łańcuchowych nie jest obojętny, zapraszamy aby dołączyli do nas. Razem z nami zaprotestuj przeciwko bezmyślnemu okrucieństwu! – zachęca Danuta Mikusz – Oslislo, szefowa TOZ w Zabrzu.  

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/wydarzenia/18644-w-sobote-w-calym-kraju-akcja-zerwijmy-lancuchy-w-zabrzu-milosnicy-zwierzat-zapraszaja-w-samo-poludnie-do-centrum-handlowego-m1
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola