Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uhonorowali gwiazdy. Doping i kulisy w meczu Górnik Zabrze – Lech Poznań (05.10.2018)

 
Jak Lech przyjeżdża do Zabrza to wiadomo, że coś się wydarzy. Parę dobrych lat temu Adam Marciniak popisał się niebywałym strzałem z dystansu, o którym pamięta się do dziś. To co zrobił Szymon Żurkowski było jeszcze piękniejsze! Co to był za strzał, wszyscy łapali się za głowy! W meczu z Lechem było widać, jak wiele możemy zawdzięczyć temu graczowi. Górnik stwarzał sobie sytuacje bramkowe, niestety w obronie radziliśmy sobie nieco gorzej stąd remis 2:2. W przerwie meczu kolejne gwiazdy Górnika zostały uhonorowane w postaci pamiątkowych banerów na stadionie. Kibice mogli zobaczyć Józefa Wandzika, Tomasza Wałdocha, Jana Urbana, Andrzeja Iwana oraz Jacka Wiśniewskiego. Dziękujemy!

 


roosevelta81.pl
 
Data pliku video: 2018-10-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola