Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Radny MIROSŁAW DYNAK: - Walczę o SOLIDARNOŚĆ, kompletuję listy wyborcze. Zapraszam do współpracy wszystkich zatroskanych o Zabrze

Data publikacji: 2018-09-13, Data modyfikacji: 2018-09-14
A A AWydrukDrukuj  
 
OGŁOSZENIE. Zabrze, nasze miasto. Nasze wspólne, a więc przede wszystkim każdego mieszkańca, a nie tylko władz samorządowych i osób na stanowiskach. Ale jakże często o tym się zapomina, o godności i prawach każdego, także „zwykłego” człowieka, o zapewnieniu każdemu szans i możliwości. Dlatego mimo podjętej próby zakulisowego wyeliminowania mnie z ubiegania się o urząd prezydenta miasta, nie poddaję się. Czynię starania, by powstała szeroka lista wyborcza do Rady Miasta skupiająca ludzi dobrej woli i społeczników, którym leży na sercu dobro miasta.  Wspólne, oznacza wspólnotę. Dbałość nie tylko o wspólne dobro, ale też o wszystkich - nas wszystkich, bez wyjątku - jej przedstawicieli. O dobre i godne warunki życia, mieszkania i wypoczynku, pracy i płacy... o remonty i utrzymanie infrastruktury miejskiej - nie tylko doraźnie i co jakiś czas. Chcę dbać o sprawną i efektywną infrastrukturę, o pełne finansowanie dobrej oświaty, o autobusy nie uciekające jeden drugiemu, o czyste powietrze także w centrum oraz wodę w kranach zabrzan w cenie akceptowanej przez osoby nie zarabiające „po warszawsku”, o atrakcyjność śródmieścia i dzielnic nie tylko jako „sypialni”. Dlatego proponuję alternatywne do dotychczasowych rozwiązanie: listy wyborcze społeczników, na których od lat można liczyć. Takich, którzy przez długi okres czasu dowiedli, że działają stale, a nie tylko okazyjnie. Którzy będą pamiętać o celu zasiadania w Radzie Miasta oraz dbałości o całą samorządową wspólnotę. Spora grupa takich właśnie ludzi, już się zebrała, jednak warto ją wzbogacić... może właśnie o Ciebie?

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/wydarzenia/18573-radny-miroslaw-dynak-walcze-o-solidarnosc-kompletuje-listy-wyborcze-zapraszam-do-wspolpracy-wszystkich-zatroskanych-o-zabrze
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola