Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak powstają odżywki? Siedziba Olimp Labs, Diamond Cup Zabrze | Polish Fitness Freak

 
Kanał poświęcony kulturystyce tworzony przez pasjonata dla pasjonatów. Jedyny tak obszerny materiał pokazujący w jaki sposób powstają suplementy diety najwyższej jakości w Polskiej firmie Olimp tworzącej standardy wyprzedzające konkurencję o lata. Oficjalny malpka : polishfitnessfreak malpka gmail.com Olimp Athlete !!! Olimp Labs Olimp Sport Nutrition olimpsport.com na hasło "FREAK" macie 20% rabatu Oficjalny malpka : polishfitnessfreak malpka gmail.com Instagram: instagram.com/polishfitnessfreak/ Profil FB: facebook.com/Polish-Fitness-Freak-352367134881003/ MyfitnessPal: myfitnesspal.com/profile/polishfitnessfreak

 


PolishFitnessFreak
 
Data pliku video: 2018-10-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola