Belka
Środa, 24 Kwietnia 2024   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Wyborcze wpadki, śmierć pod kołami, chora policja, botaniczne wizje, kotylion z uśmiechem i Górnik rozłożony na łopatki - nowy Głos już do czytania!

Data publikacji: 2018-11-08, Data modyfikacji: 2018-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
TYGODNIK LOKALNY. Czy zwycięstwo w wyborach to sukces, czy przyczynek do korekt w działalności na stanowisku prezydenta? Czy będą zmiany w Urzędzie? Z kim Skuteczni będą "rządzić" w Radzie skoro stracili większość? To tylko kilka pytań jakie zadaliśmy Małgorzacie Mańce-Szulik, obecnej prezydent Zabrza, która pokonała w drugiej turze zaledwie o kilka procent Agnieszkę Rupniewską. No właśnie... Dlaczego przegrała? Które jej zdaniem  elementy w kampanii zadecydowały o wyniku? Dlaczego kampania była jej zdaniem trudna, nerwowa i "brudna"?  - zapytaliśmy byłą już kandydatkę na prezydenta. Ponadto w najnowszym Głosie piszemy o tym czemu tak długo trwało liczenie głosów, skąd brały się błędy i dlaczego wielu członków komisji wyborczych nie przyszło w ogóle do pracy. Oprócz obszernych wywiadów lekturze polecamy także:

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/wydarzenia/18748-wyborcze-wpadki-smierc-pod-kolami-chora-policja-botanicze-wizje-kotylion-z-usmiechem-i-gornik-rozlozonyh-na-lopatki-nowy-glos-juz-do-czytania
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola