Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ULTRAS GÓRNIK ZABRZE FOR THE MATCH AGAINST ARKA GDYNIA 15.12.2018

 
POLISH FANS LIT PYRO IN THE STADIUM 15.12.2018 youtu.be/30zvH649oEE WHEN YOU SUBSCRIBE TO MY CHANNEL,BE SURE TO CLICK THE BELL TO GET NOTIFICATIONS ABOUT NEW VIDEOS.YOUTUBE DOES NOT NOTIFY ABOUT IT !! WENN SIE SICH FÜR MEINEN KANAL ANMELDEN,KLICKEN SIE AUF DIE GLOCKE, UM BENACHRICHTIGUNGEN ÜBER NEUE VIDEOS ZU ERHALTEN.YouTube informiert dich ohne der Glocke nicht! КОГДА ВЫ ПОДПИСЫВАЕТЕСЬ НА МОЙ КАНАЛ, НЕ ЗАБУДЬТЕ НАЖАТЬ НА КОЛОКОЛЬЧИК,ЧТОБЫ ПОЛУЧАТЬ УВЕДОМЛЕНИЯ О НОВЫХ ВИДЕО.YOUTUBE НЕ УВЕДОМЛЯЕТ ОБ ЭТОМ !! youtube.com/channel/UCLhg... Blash shoW 5469 2200 1329 9422 --- my Mastercard for Donation Donations to the development of Blash shoW channel!we will appreciate any amount of donation donationalerts.ru/c/blashshow —

 


Blash shoW
 
Data pliku video: 2018-12-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola