Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szef zabrzańskich struktur PiS został nowym wiceprezydentem Zabrza. Oficjalnego wprowadzenia i prezentacji jednak nie było

Data publikacji: 2018-12-03, Data modyfikacji: 2018-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
NOMINACJE. Zgodnie z naszymi prasowymi prognozami, prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik w ramach budowania koalicji w Radzie Miasta pomiędzy jej ugrupowaniem Skutecznych dla Zabrza, a lokalnymi strukturami Prawa i Sprawiedliwości, postanowiła o powołaniu na stanowisko trzeciego wiceprezydenta miasta Borysa Borówki – szefa zabrzańskiego PiS. Niestety, nie wiedzieć czemu, w ogóle nie zorganizowano dziś w urzędzie oficjalnej prezentacji nowego funkcyjnego samorządowca. Borówka zajął miejsce wieloletniego wiceprezydenta Jana Pawlucha, który jednak ani nie przechodzi na emeryturę – jak sądzono – ani nie żegna się z samorządem. Od 1 grudnia został powołany na stanowisko dyrektora nowej komórki organizacyjnej urzędu - Biura Prezydenta Miasta.  

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/samorzad/18831-szef-zabrzanskich-struktur-pis-zostal-nowym-wiceprezydentem-zabrza-oficjalnego-wprowadzenia-i-prezentacji-jednak-nie-bylo
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola