Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Smród roznosi się po Zabrzu, więc ludzie protestują! Ile zarabiają i co mają radni? Gdy pada deszcz przed drzwiami mają jezioro... Najnowszy Głos już do kupienia i czytania!!!

Data publikacji: 2018-08-02, Data modyfikacji: 2018-08-02
A A AWydrukDrukuj  
 
TYGODNIK LOKALNY. Najświeższe wydanie tygodnika „Głos Zabrza i Rudy Śląskiej” w kioskach już od poranka, a otwiera go artykuł GLINIARZE POD SĄD o mundurowych, którzy chronili herszta gangu, a gdy Centralne Biuro Śledcze Policji wpadło na ich trop próbowali popełnić samobójstwo. W Zabrzu cuchnie, więc mieszkańcy protestują.  SMRODEM PODZIELENI - to o czerwonych kartkach dla władzy miejskiej oraz o zaskakujących sporach pomiędzy społecznikami. Jedni zbierają podpisy pod oficjalnym pismem, inni urządzają happeningi, kolejni ślą krytyczne pisma nawet do władz krajowych.  Wśród przygotowanych w tym tygodniu artykułów polecamy także: DIETY, PENSJE, ZLECENIA – szczegółowo o dochodach i majątkach naszych zabrzańskich randych;

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/wydarzenia/18449-smrod-rozoci-sie-po-zabrzu-wiec-ludzie-protestuja-ile-zarabiaja-i-co-maja-radni-gdy-pada-deszcz-prze-drzwiami-maja-jezioro
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola