Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pracownicy Służby Więziennej z Zabrza szkolili kuratorów sądowych, jak radzić sobie w sytuacji zagrożenia ze strony podopiecznych

Data publikacji: 2018-10-28, Data modyfikacji: 2018-10-29
A A AWydrukDrukuj  
 
BEZPIECZEŃSTWO. Prawie 50 kuratorów sądowych z katowickiego Sądu Okręgowego wzięło udział w szkoleniu Służby Więziennej prowadzonego w ramach kampanii "Bezpieczni w służbie i w pracy". Funkcjonariusze dzielili się cennym doświadczeniem i uczyli jak radzić sobie w kontakcie z ,,trudnym klientem”, jego agresją werbalną i niewerbalną oraz jak dbać o bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków służbowych. Ogólnopolska kampania społeczna Służby Więziennej „Bezpieczni w służbie i w pracy – czyli jak pracować z trudnym podopiecznym” ruszyła na Śląsku w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas więziennicy przeszkolili kilkudziesięciu pracowników pomocy społecznej i PUP z Zabrza. W marcu 2018 roku w drugiej edycji uczestniczyli m.in. pracownicy urzędu pracy, urzędu miasta oraz ośrodka pomocy społecznej z Jastrzębia Zdroju. Szkolenie dla kuratorów z Sądu Okręgowego w Katowicach, które odbyło się w dniach 25-26 października br. na terenie Zakładu Karnego w Zabrzu, to już trzecia edycja programu.  

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/wydarzenia/18714-pracownicy-sluzby-wieziennej-z-zabrza-szkolili-kuratorow-sadowych-jak-radzic-sobie-w-sytuacji-zagrozenia-ze-strony-podopiecznych
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola