Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Porucznik Jan Skwarczyński odszedł na wieczną wartę. Pozostanie w pamięci

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-11-30
A A AWydrukDrukuj  
 
PODZIĘKOWANIE. W imieniu mojego zmarłego Ojca, ś.p. Jana Skwarczyńskiego, swoim i rodziny dziękuję wszystkim, którzy wsparli nas słowami otuchy i serdeczną myślą, złożyli kondolencje, kwiaty i wieńce, uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych, pomogli przy ich organizacji i przyczynili się do nadania im wzniosłej oprawy. Na ręce ks. prałata Józefa Kusche, który przewodniczył żałobnej celebrze, składam podziękowania - także za lata przywiązania i troski, asyście przy ołtarzu oraz szafarzom, którzy od chwili gdy Tata nie mógł osobiście uczestniczyć we mszach św. zapewniali mu w domu stałą posługę duszpasterską.

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/wydarzenia/18824-porucznik-jan-skwarczynski-odszedl-na-wieczna-warte-pozostanie-w-pamieci
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola