Wtorek, 19 Marca 2024   imieniny: Bogdan, Marek

Dwa gole Angulo, ale i tak Górnik bez szans w Kielcach... To czwarta z rzędu wyjazdowa porażka naszej drużyny

Data publikacji: 2018-11-24, Data modyfikacji: 2018-11-24
A A AWydrukDrukuj

PIŁKA NOŻNA - ROZGRYWKI. Fatalnie rozpoczęła się dla Górnika i jego kibiców runda rewanżowa piłkarskiej ekstraklasy. Korona Kielce do krajowych tuzów nie należy, a mimo to już w pierwszej połowie tak stłamsiła naszą drużynę, że aż żal było patrzeć. Po 17 minutach gospodarze wygrywali 2-0 i ich koncert mógł trwać nadal, ale na szczęście Górnikowi trafił się wtedy rzut karny (ręka kieleckiego obrońcy po zagraniu Kamila Zapolnika), który wykorzystał Igor Angulo. To przyhamowało na jakiś czas Koronę, lecz pod koniec I połowy sytuacja znów stała się dramatyczna, bo w ciągu czterech minut gospodarze zdobyli kolejne dwa gole, w zasadzie rozstrzygając losy meczu. Chociaż... Jako, że w drugiej połowy gospodarze nie zamierzali już trwonić sił, do głosu doszli wreszcie nasi zawodnicy. Sam Igor Angulo miał trzy superokazje na zdobycie goli, szkoda, że wykorzystał tylko jedną (asystował Jesus Jimenez) i to w samej końcówce, bo może Górnik tego meczu - mimo słabej i pozbawione agresywności gry - wcale nie musiał przegrać? Indywidualnie nie sposób kogoś wyróznić: może jedynie Tomasza Loskę, który mimo przepuszczenia czterech strzałów, zanotował też co najmniej dwie kapitalne interwencje.

Pełna treść wiadomości na: gloszabrza24.pl/sport/18803-dwa-gole-angulo-ale-i-tak-gornik-bez-szans-w-kielcach-to-czwarta-z-rzedu-wyjazdowa-porazka-naszej-druzyny
gloszabrza24.pl, Źródło artykułu: gloszabrza24.pl