Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bramki z meczu towarzyskiego: Liswarta Lisów 1-13 Górnik Zabrze

 
Górnik Zabrze pokonał 13-1 (9-1) Liswartę Lisów w meczu towarzyskim rozegranym z okazji 50-lecia lokalnego klubu. Liswarta Lisów 1-13 Górnik Zabrze 1-0 Mateusz Korzekwa 1-1 Kamil Zapolnik 1-2 Adam Ryczkowski 1-3 Kamil Zapolnik 1-4 Igor Angulo 1-5 Igor Angulo 1-6 Adam Ryczkowski 1-7 Adam Ryczkowski 1-8 Adam Ryczkowski 1-9 Igor Angulo 1-10 Krzysztof Kiklaisz 1-11 Filip Żagiel (k) 1-12 Damian Jaworski 1-13 Kacper Staśkiewicz / brak nagrania

 


GórnikTV
 
Data pliku video: 2018-09-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zabrze

Zabrze - miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Zajmuje powierzchnię 80 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 177 tys. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą. Jak przystało na miasto leżące na Śląsku, Zabrze szczyci się wysoko rozwiniętym przemysłem i wydobyciem węgla kamiennego.

Po dziś dzień zachowały się autentyczne XIX-wieczne podziemne wyrobiska. To jedyny taki przypadek w Europie. Pomimo że miasto kojarzone jest głównie z przemysłem, Zabrze to zielone miasto. Około 60 procent obszaru to tereny zieleni – lasy, parki i pola. Wypada wspomnieć, chociażby o Miejskim Ogrodzie Botanicznym, stanowiącym oazę spokoju i odpoczynku od codzienności. W mieście założonym w XIII wieku znajduje się wiele zabytkowych obiektów: najstarsza na Śląsku wieża ciśnień, zespół pałacowy, zabytkowe kamienice, cmentarze i obiekty sakralne w postaci kościołów i kaplic.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola